نکسفون پرو- تلفن ثابت سازمانی بر بستر hosted pbx
نکسفون پرایم-تلفن ثابت سازمانی بر بستر سیپ ترانک
نکسفون نسل جدید تلفن سازمانی
نکسفون-پشتیبانی 24 ساعته تلفن ثابت سازمانی

نکسفون چیست؟

نکسفون، راهکار تلفن ثابت سازمانی (VoIP) بر بستر اینترنت است که بر پایه دانش فنی و زیرساخت‌های امن و گسترده شرکت رسپینا بنا شده است. مرکز تلفن نکسفون با ارائه‌ی دو راهکار پرو (Hosted PBX) و پرایم (SIP Trunk) به دنبال تسهیل و غنی‌سازی ارتباطات داخلی و خارجی سازمان است. سازمان‌ها با توجه به نیاز و امکانات خود می‌توانند از راهکارهای سرویس نکسفون استفاده کنند. مفتخریم که سازمان‌ها و شرکت‌های بسیاری با اعتماد به نام رسپینا و متخصصان حوزه‌ی تلکام این شرکت، سرویس تلفن سازمان خود را به رسپینا سپرده‌اند.

درباره‌ ما
 

 

سرویس نکسفون پرو
 

نکسفون پرو

نکسفون پرو (Hosted PBX)، سرویس تلفن سازمانی (VoIP) مبتنی بر سرورهای ابری رسپینا است. این راهکار ویژه کسب‌وکارهای کوچک و متوسط است که به دنبال کاهش قابل توجه هزینه‌های ارتباطی و تجهیزات و دسترسی بدون محدودیت مکانی و زمانی به تلفن سازمانی هستند. نکسفون پرو به هیچ‌گونه تجهیزات و سروری نیاز ندارد و تنها از طریق پنل وب یا اپلیکیشن موبایل می‌توانید از هر نقطه‌ای از کشور به آن دسترسی داشته باشید. همچنین امکانات متعدد آن نظیر فکس، چت سازمانی و انتقال فایل، کسب‌وکار را از بسیاری نرم‌افزارها و تجهیزات دیگر بی‌نیاز می‌کند. پیاده‌سازی نکسفون پرو در محل مشترک بدون نیاز به سخت‌افزار و زیرساخت پیچیده در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.

اطلاعات بیشتر..


نکسفون پرایم
 

نکسفون پرایم

نکسفون پرایم (SIP Trunk)، سرویس تلفن سازمانی (VoIP) مبتنی بر IP PBX است. این راهکار بهترین جایگزین خطوط تلفن‌های سنتی در جهت توسعه‌ی سرویس تلفن سازمانی و افزودن خدمات نوین بدون داشتن زیرساخت و سخت‌افزار پیچیده است. نکسفون پرایم مناسب کسب‌وکارهای بزرگ است که از قبل به تجهیزات VoIP و متخصصین آن مجهز است و به دنبال کاهش هزینه‌های ارتباطی و تسهیل ارتباطات هستند. نکسفون پرایم یک تلفن ثابت سازمانی به روز برای برخورداری از ارتباطات سازمانی یکپارچه، دریافت تماس‌های هم‌زمان متعدد و رفع محدودیت‌های جغرافیایی است.

اطلاعات بیشتر..

 

شماره خود را انتخاب کنید