شرکت رسپینا

شرکت رسپینا در حال حاضر بزرگترین ارائه‌دهنده پهنای باند اختصاصی در کشور است. سبد راهکارهای ارتباطی رسپینا شامل موارد متعددی از خدمات اینترنتی است که به‌صورت اختصاصی برای سازمان‌ها و نهاد‌ها طراحی‌شده است. رسپینا در طی بیش از هجده سال، سازمان‌های متعددی را از خدمات اینترنتی خود بهره‌مند کرده و توانسته رتبه‌ی بالاترین تعداد ارتباط BGP در بین شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت در ایران را کسب نماید.
رسپینا باهدف ارائه‌ی خدمات اینترنتی و شبکه‌های کامپیوتری در سال ۱۳۸۱ تأسیس شد. از سال ۱۳87 با دریافت مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، وارد حوزه‌ی ارائه‌ی پهنای باند اختصاصی اینترنت شد و  با توجه به دریافت پروانه FCP در سال ۱۳۹۴ شرکت رسپینا موفق به تکمیل سبد محصولات خود و ارائه‌ی آن به سراسر کشور  شد. 

خانواده‌ی بزرگ شرکت رسپینا همواره اطلاعات خود را با اتکا به به‌روزترین تکنولوژی در صنعت IT پیش برده و با آموزش مداوم و بروز رسانی اطلاعات هرروز مصمم‌تر از روز قبل در جهت رسیدن به اهداف خود گام برمی‌دارد.

مأموریت رسپینا
رسپینا به‌عنوان یکی از دارندگان مجوز FCP در سطح کشور، شرکتی نوآور و پویا درزمینه‌ی ارائه خدمات متنوع اینترنت ثابت همچون پهنای باند اختصاصی و اینترنت پرسرعت ADSL است که ضمن تأکید بر امنیت، سرعت، پایداری و نوآوری و با بهره‌گیری از کارکنانی خلاق، فرهیخته و توانمند و فن‌آوری‌های پیشرفته، این خدمات را به بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین برج‌ها و مجتمع‌های مسکونی در سرتاسر کشور ارائه می‌دهد. سودآوری در عین حفظ منافع ذینفعان و پایبندی به مسئولیت‌های اجتماعی سرلوحه کاری ماست.

چشم‌انداز رسپینا (در سال1404)
تبدیل شدن به برترین اپراتور ثابت پس از شرکت مخابرات ایران در سطح کشور 

نکسفون
شرکت رسپینا با پیش‌بینی دقیق و در نظر گرفتن نیازهای ارتباطی و تکیه‌بر دانش فنی و زیرساخت‌های گسترده‌ی رسپینا پس از سال‌ها تلاش مستمر سرویس جدید خود "نکسفون" را معرفی و از پلت فرم ارتباطی خود رونمایی کرد. امروز مفتخریم که سازمان‌ها و شرکت‌های بسیاری با اعتماد به نام رسپینا و متخصصان حوزه‌ی تلکام این شرکت سرویس تلفن سازمان خود را به رسپینا سپرده‌اند.
نکسفون، جدیدترین راهکار تلفن اینترنتی هوشمند و یکپارچه در کشور است. جایگزینی امن برای تلفن‌های سنتی است، ارتباطات سازمانی را تسهیل کرده‌ و هزینه‌های سازمانی به میزان شگفت‌آوری کاهش داده‌است. 
   نکسفون برخلاف PBXهای سنتی که بر روی یک سیستم‌عامل اختصاصی و محدود عمل می‌کنند، بر اساس ویژگی‌های نرم‌افزاری باقابلیت توسعه و با استفاده از زیرساخت ابری و سخت‌افزارهای قدرتمند پایه‌گذاری شده است. سرویس نکسفون هم مناسب شرکت‌های کوچک و متوسطی است که مایل‌اند هزینه‌های ارتباطی خود را کاهش دهند،  و هم به شرکت‌های بزرگ یاری می‌رساند تا با دستیابی به راهکاری متمرکز و منعطف، گزارش‌گیری و تحلیل داده‌ها، ارتباطات درون و برون سازمانی را مدیریت کنند.

واحد فنی شرکت داده‌پردازی رسپینا
پشتیبانی فروش رسپیناکار گروهی در رسپینا

راهکارهای نکسفون